W AWF Warszawa działa już Strefa Studenta Santander Universidades

Jesteśmy w gronie ponad 50 polskich uczelni, które w ciągu zaledwie czterech lat dołączyły do programu Santander Universidades.

W uroczystym otwarciu Strefy Studenta Santander Universidades w AWF Warszawa uczestniczyli przedstawiciele i władze Uczelni, pracownicy Banku Zachodniego WBK, pracownicy placówki relacyjnej oraz studenci. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali Rektor AWF Warszawa prof. Andrzej Mastalerz oraz Alina Banaś, Dyrektor Biura Rozwoju Placówek.

Pierwsze dni na nowej uczelni już pokazały jak różni są studenci, jak różne są ich potrzeby i zainteresowania. Naszym zadaniem jest wsparcie całej społeczności akademickiej AWF w Warszawie, a dzięki już wcześniej zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie połączyć działania społeczne z równie ważnymi działaniami biznesowymi – powiedział Rafał Denga, menedżer nowej placówki.

Każda Strefa to trzy połączone ze sobą moduły – bankowy, networkingu i strefy relaksu.

Moduł bankowy gwarantuje dostęp do nowoczesnych i wygodnych rozwiązań finansowych.

Moduł networkingu, oferuje wszystko, czego potrzebuje student : m.in. szybkie wi-fi, gniazdka elektryczne oraz dostęp do zamkniętej sali z komputerem, gdzie można przeprowadzić warsztaty lub prezentację.

Strefa relaksu to wygodne kanapy, gdzie w przerwach pomiędzy zajęciami studenci mogą zagrać na playstation lub po prostu odpocząć.

Strefa Studenta Santander Universidades umożliwi również spotkania z ciekawymi ludźmi ze świata biznesu czy pomoc ekspertów w kreowaniu ścieżki zawodowej.

A wszystko to na naszej Uczelni w holu na I piętrze budynku głównego (przy wejściu do Biblioteki).

 

Fot. Bank Zachodni WBK

data publikacji: 2017.04.24