Turniej Piłki Nożnej o Puchar Rektora AWF Warszawa

Puchar Rektora zdobyła Straż Pożarna Warszawa

W sobotę 27 września 2014 roku w godz. 10.00 – 15.00 odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Rektora AWF Warszawa. Turniej wpisany jest w obchody Jubileuszu 85-lecia Uczelni i poprzedził Uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015.

Celem Turnieju była integracja środowiska sportowego wokół Uczelni oraz budowa nowej tradycji inauguracji roku akademickiego poprzez aktywność sportową.

W Turnieju udział wzięło 5 drużyn:

• Dzielnica Bielany m.st. Warszawy
  • Huta Warszawa ArcelorMittal
  • Straż Pożarna Warszawa
  • Radio Kampus
  • Pracownicy AWF Warszawa

Między meczami odbywały się występy grupy Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa. Mecze komentował zawodowy komentator sportowy Michał Zawacki.

Puchar Rektora AWF Warszawa zdobyła drużyna Straży Pożarnej, trofeum z rąk JM Rektora prof. Andrzeja Mastalerza odebrał kapitan Paweł Janiszewski. Miejsce II zajęła drużyna Dzielnicy Bielany, III miejsce AWF Warszawa, IV miejsce Huta Warszawa ArcelorMittal oraz V miejsce Radio Kampus.Uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy za wspaniałą, sportową atmosferę.

Sponsorem Turnieju była firma PRYMAT.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

data publikacji: 2014.10.09