Test Extended DISC i sesje coachingowe

Wasze Biuro Karier nieustannie zaprasza Was do korzystania z testu Extended DISC oraz sesji coachingowych w ramach projektu unijnego "Impuls do doskonałości - na drodze do rozwoju".

Extended DISC bada naturalne style zachowania. Wynik (w formie 22-stronicowego raportu) pozwala na pogłębienie wiedzy o sobie, o swoich mocnych stronach, sposobach reagowania, czynnikach motywujących, roli w zespole, stylu komunikowania się, komfortowych zadaniach i wielu innych kwestiach. Informacje te można odnieść zarówno do przyszłego, optymalnego środowiska pracy, jak i do różnych sytuacji spoza życia zawodowego.

W trakcie sesji coachingowej można z kolei wypracować indywidualne rozwiązania ważnej dla Was kwestii, na przykład ustalenia celów, przepracowania negatywnych przekonań, które obniżają Wam nastrój lub blokują działania, planowania i organizowania działań tak, żeby mieć poczucie produktywnie spędzonego dnia, uświadomienia sobie swoich indywidualnych zasobów, źródeł motywacji i wielu innych.

Do projektu zapraszamy Studentki i Studentów:

• II i III roku studiów pierwszego stopnia,
  • I i II roku studiów drugiego stopnia
  • IV i V roku studiów jednolitych magisterskich.

Aby skorzystać z proponowanych działań należy wypełnić dane w poniższych linkach:

W razie jakichkolwiek pytań bardzo prosimy o kontakt: biurokarier@awf.edu.pl lub przez stronę na Biura Karier AWF Warszawa na FB

Monika Crook i Ewa Łupińska-Anisimowicz

data publikacji: 2021.09.29