Szkolenie w Polskiej Organizacji Turystycznej dla studentów TiR

25 października 2023 r. studenci na kierunku Turystyka i Rekreacja, realizujący przedmiot „Regional Tourism Strategy” oraz „City Tour” w ramach programu Erasmus, mieli możliwość uczestnictwa w certyfikowanym szkoleniu "Eventprofs Creators Lab for MICE Professionals" zorganizowanym przez Polską Organizację Turystyczną.

Warsztat prowadziła Pani Aneta Książek, kierowniczka Biura Spotkań i Wydarzeń – Poland Convention Bureau. Podczas szkolenia przedstawiono miejsce Polski na rynku branży spotkań oraz omówiono strategiczne działania związane z promocją kraju jako destynacji turystycznej.

Drugi z prowadzących, Pan Jarosław Marciuk, główny specjalista Biura Spotkań i Wydarzeń, skoncentrował się na tematach związanych z budowaniem marki "Polska" oraz możliwościami wykorzystania narzędzi e-marketingu w promocji zarówno marki osobistej, jak i regionu.

Wydarzenie odbyło się w języku angielskim, we współpracy z członkiniami SKN „Amatorzy Turystyki” (SKNAT).

Zdjęcia: Magdalena Mazgaj (POT)

data publikacji: 2023.10.27