Szkolenia w ramach programu "WF z AWF" tylko do końca roku 2021

Szkolenia w ramach programu "WF z AWF" tylko do końca roku 2021. Działanie Sport Klubów przedłużone na rok 2022.

Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz polskie akademie wychowania fizycznego zachęcają nauczycieli do udziału w szkoleniach programu „WF z AWF”. Ukończenie szkolenia i uzyskanie certyfikatu umożliwią prowadzenia dodatkowych zajęć sportowych w ramach Sport Klubów w roku 2021, a także w 2022.

Zajęcia w ramach Sport Klubów skierowane są do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Listopadowe terminy szkoleń dla nauczycieli WF w Warszawie:

• czwartek, 4.11.2021 - (klasy IV-VIII szkoły podstawowej i I-IV szkoły ponadpodstawowej)
  • piątek, 5.11.2021 - (klasy IV-VIII szkoły podstawowej i I-IV szkoły ponadpodstawowej)
  • sobota, 6.11.2021- (klasy I-III szkoły podstawowej)
  • czwartek, 18.11.2021 - (klasy IV-VIII szkoły podstawowej i I-IV szkoły ponadpodstawowej)
  • piątek, 19.11.2021 - (klasy IV-VIII szkoły podstawowej i I-IV szkoły ponadpodstawowej)
  • sobota, 20.11.2021 (klasy I-III szkoły podstawowej)

Zachęcamy nauczycieli, którzy się jeszcze nie zapisali na konkretny termin, aby zrobili to jak najszybciej. A tych, którzy ukończyli szkolenia, aby rozpoczęli starania o prowadzenie Sport Klubów.

Zapisy na szkolenia (we wszystkich ośrodkach w Polsce) oraz do Sport Klubów odbywają się przez stronę programu Aktywny powrót do szkoły "WF z AWF"  www.wfzawf.pl

data publikacji: 2021.10.13