Sukces dr hab. Jakuba Adamczyka Kierownika Zakładu Teorii Sportu AWF Warszawa na 21. Mistrzostwach Świata Weteranów w Lekkoatletyce w Lyonie

Miło nam poinformować, że pracownik naszej Uczelni dr hab. Jakub Adamczyk zdobył złoty medal w biegu na 400 m przez płotki na 21. Mistrzostwach Świata Weteranów w Lekkoatletyce w Lyonie we Francji (World Masters Athletics Championships).
Dr hab. Jakub Adamczyk na co dzień jest Kierownikiem w Zakładzie Teorii Sportu AWF Warszawa.

Impreza rozgrywana była na czterech stadionach we francuskim Lyonie.
Wśród ponad 8000 zgłoszonych zawodników z całego świata wystartowało 68 reprezentantów z Polski, którzy zdobyli w sumie 33 medale (14+11+8).
Jakub Adamczyk zdobył złoty medal w konkurencji biegu na 400 m przez płotki w kategorii M35 ze świetnym wynikiem 52.86 s.