Studenci AWF Warszawa w Komisji Uczelni Wychowania Fizycznego

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas listopadowego Zjazdu Komisji Uczelni Wychowania Fizycznego student naszej Alma Mater, Marcin Franczuk został wybrany na Przewodniczącego Komisji na kadencję 2015/2016, a nasza studentka z Wydziału Rehabilitacji Agata Pudłowska została Przedstawicielem KUWF w Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Sejmu RP.

Komisja Uczelni Wychowania Fizycznego jest komisją branżową Parlamentu Studentów RP, w skład której wchodzą samorządy studenckie uczelni sportowych. Jej głównym celem jest reprezentowanie studentów uczelni sportowych przed władzami państwowymi,rozwijanie współpracy ogólnopolskiej, promowanie uczelni sportowych oraz ich roli w społeczeństwie oraz realizacja projektów międzyuczelnianych.

Naszym studentom serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia!

data publikacji: 2015.12.10