Studenci AWF Warszawa nominowani do tytułu Młody Kreatywny Branży Eventowej

4 kwietnia Jury konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej dokonała wyboru nominowanych w kategorii Młody Kreatywny Branży Eventowej. Do konkursu zostało zgłoszonych aż 6 projektów przygotowanych przez studentów naszej Uczelni. Miło nam poinformować, że trójka z nich - Aleksandra Sękowska, Kacper Szczęsny oraz Aleksandra Zając, studenci drugiego roku kierunku Turystyka i Rekreacja specjalność Turystyka - została nominowana do otrzymania nagrody. Tytuł Młodego Kreatywnego Branży Eventowej przyznawany jest studentom do 26. roku życia, którzy dotychczas nie pracowali na stanowisku kreatywnym i dopiero rozpoczynają swoją karierę w branży eventowej.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas finału 11. edycji MP Power Night już 27 kwietnia.

data publikacji: 2023.04.13