Strefa komfortu PSRP

Zapraszamy społeczność studencką AWF Warszawa, ale także pracowników dydaktycznych i pracowników administracji do skorzystania z pomocy w zakresie dbałości o dobrostan psychiczny i radzenia sobie z problemami wynikającymi z konsekwencji obecnej sytuacji epidemiologicznej. Możliwość taką stwarza projekt „Strefa komfortu PSRP”.  Porady dotyczące m.in. radzenia sobie z lękiem, utrzymania pozytywnych relacji z najbliższymi, motywacji do działania i produktywnego wykorzystania okresu ograniczonych kontaktów społecznych, przedstawione są na stronie internetowej projektu w formie poradników i szkoleń wideo. Platforma internetowa umożliwia także skorzystanie z coachingu, terapii online oraz webinariów. Projekt i strona internetowa, do której wykorzystania Państwa zachęcamy powstały z inicjatywy Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Projekt dofinansowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Znajdź pomoc i wsparcie psychologiczne w okresie zagrożenia epidemiologicznego

data publikacji: 2020.06.03