Spotkanie Rektorów AWF Warszawa z Ministrem MEiN

JM prof. dr hab. Bartosz Molik, Rektor AWF Warszawa - główny koordynator programu "WF z AWF" oraz Prorektor ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej prof. dr. hab. Jerzy Sadowski - koordynator AWF Warszawa, uczestniczyli w spotkaniu z Ministrem Edukacji i Nauki Przemysławem Czarnkiem, które odbyło 23 kwietnia br. w siedzibie resortu.

Przedmiotem spotkania była tematyka związana z realizacją przygotowań do rozpoczęcia pierwszej części projektu - szkoleń dla nauczycieli w ramach programu "Aktywny powrót do szkoły po pandemii".

Cieszy fakt dużego zainteresowania programem. W okresie pierwszych dwóch tygodni rekrutacji na szkolenia w całej Polsce zgłosiło się ponad 32 tys. nauczycieli, w tym około 9 tys. w części warszawskiej i bialskiej łącznie.

Zainteresowani nauczyciele wychowania fizycznego mogą zgłaszać się do końca roku szkolnego.

Fot. facebook MEiN

data publikacji: 2021.04.23