Spotkanie przedwyborcze społeczności akademickiej

W części warszawskiej naszej Alma Mater, w dniu 26 lutego br., odbyło się spotkanie przedwyborcze społeczności akademickiej z kandydatem na funkcję Rektora AWF Warszawa na kadencję 2024-2028 – Prof. dr hab. Bartoszem Molikiem.

Wydarzenie otworzył Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej, dr hab. prof. AWF Krzysztof Perkowski, który przybliżył zgromadzonym sylwetkę oraz dotychczasowe osiągnięcia kandydata. Następnie, Profesor Bartosz Molik przedstawił motywacje swojego ponownego kandydowania na funkcję Rektora. Dodatkowo, omówione zostały osiągnięcia z kadencji 2020-2024, a także przedstawione zostały ambitne cele na nadchodzące lata.

Na zakończenie, uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań i włączenia się w otwartą dyskusję na temat rozwoju naszej Uczelni.

fot. Adrian Stykowski

data publikacji: 2024.02.26