Spotkania studentów z tegorocznymi maturzystami

Nasi studenci mieli przyjemność spotkać się z tegorocznymi maturzystami, podczas których przedstawili ofertę kierunków studiów, program nauczania, a także zaprezentować szczegóły związane z naszej Uczelni. 14 kwietnia Mikołaj Leśniak odwiedził I LO im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku, a Alicja Żmuda, Wiktoria Weisman i Wiktor Żebrowski zajrzeli do Technikum Hotelarsko-Turystycznego nr 21 w Warszawie. Tydzień później Wiktoria Kucia i Michał Godek odwiedzili CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie. Uczniowie byli zainteresowani prezentacją, a po jej zakończeniu zadawali wiele pytań dotyczących uczelni i rekrutacji na studia. Ogromną popularnością cieszyły się także obozy organizowane przez naszą Uczelnię.

Mamy nadzieję, że spotkamy się z nimi w październiku na naszej Uczelni.

data publikacji: 2023.04.28