Śpij jak Ronaldo! Spotkanie z trenerem snu gwiazd sportu Nickiem Littlehales’em

Śpij jak Ronaldo! Zapraszamy na spotkanie z trenerem snu gwiazd sportu Nickiem Littlehales'em w czwartek 27 kwietnia 2017 r. o godz. 16.30 w Auli AWF Warszawa.

Nick Littlehales, „guru od snu", odkrywa metody, które pomogły wysypiać się gwiazdom sportu, m. in. Cristiano Ronaldo, czy Davidowi Beckhamowi.


Jedną trzecią życia spędzamy w łóżku. Ale czy wiemy, jak sprawić, by sen skutecznie regenerował siły, porządkował myśli, uspokajał emocje? A przecież jakość wypoczynku wpływa na nastrój, motywację, umiejętność podejmowania decyzji, determinuje wydajność organizmu.
Jak programować cykl snu? Czy odsypianie w weekendy ma sens? Czy drzemki są rzeczywiście dobre?


Littlehales jest najlepszym trenerem snu w świecie profesjonalnego sportu. Zainteresował Alexa Fergusona wpływem snu na wydajność sportowców i został coachem spania drużyny Manchester United. Współpracował ze sportowcami reprezentującymi m. in.: wioślarstwo, żeglarstwo, bobsleje, kolarstwo przełajowe i BMX, z członkami drużyn rugby i krykieta oraz z piłkarzami z licznych klubów piłkarskich, w tym: Manchester City FC, Southampton FC, Liverpool FC i Chelsea FC.

 

Ma 30-letnie doświadczenie poparte klinicznymi projektami badawczymi nad nawykami sennymi.

Wydarzenie na FB - dołącz do nas!

data publikacji: 2017.04.12