Przedstawiciele AWF Warszawa w KRASP

Miło nam poinformować, że do stałych komisji Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) na kadencję 2020-2024 zostali powołani przedstawiciele AWF Warszawa.

Prof. dr hab. Alicja Przyłuska-Fiszer została powołana do Komisji ds. Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej (przewodniczący: prof. dr hab. Roman Cieślak - Rektor SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie).

Prof. dr hab. Andrzej Mastalerz został powołany do Komisji ds. Ekonomicznych (przewodniczący: dr hab. Stanisław Mazur, prof. UEK - Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie).

Prof. dr hab. Bartosz Molik został wybrany na zastępcę przewodniczącego Komisji ds. Sportu Akademickiego (przewodniczący: prof. dr hab. inż. Arkadiusz Wójs - Rektor Politechniki Wrocławskiej).

Serdecznie gratulujemy!

data publikacji: 2020.10.09