Przedstawiciele AWF Warszawa na Kongresie i Gali Sportu Akademickiego

W dniach 24-25 października odbył się Kongres Sportu Akademickiego, który zakończył się uroczystą Galą, na której nagrodzono najlepsze uczelnie w klasyfikacji medalowej i generalnej.

AWF Warszawa reprezentowana była przez Rektora prof. dr. hab. Bartosza Molika, Prorektor ds. Promocji i Rozwoju Uczelni dr hab. Jolantę Żyśko, a także studentów i zawodników AZS AWF Warszawa.

Nasza Alma Mater uplasowała się na 3. miejscu w klasyfikacji medalowej, zdobywając 12 złotych, 12 srebrnych i 9 brązowych medali. Jako uczelnia wychowania fizycznego zajęliśmy 2. Miejsce, ustępując jedynie Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym studentom i studentkom oraz zawodnikom AZS AWF Warszawa, którzy reprezentowali barwy Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

data publikacji: 2023.10.27