Program Dyplomacji Sportowej w AWF Warszawa

W dniu 5 września br. w AWF Warszawa otwarto II edycję obozu sportowego dla grupy młodzieży z Kolumbii.

Udział w otwarciu obozu sportowego w Hali Gier AWF Warszawa wzięli Ambasador Republiki Kolumbii w Polsce Pani Victoria Gonzalez Ariza, były Ambasador RP w Kolumbii Pan Maciej Ziętara, z-ca burmistrza Dzielnicy Bielany Pan Grzegorz Pietruczuk, dyrektor AZS AWF Warszawa Maciej Hartfil, Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia dr hab. Michał Lenartowicz.

Dzięki zaangażowaniu m. in. naszej uczelni w Program Dyplomacji Sportowej będziemy gościć u nas 14 młodych sportowców i dwóch trenerów z Puerto Leguízamo w Departamencie Putumayo na południu Kolumbii, którzy w ramach ww. programu będą przebywać w Polsce w dniach 4-14 września 2016 r. W trakcie pobytu będą brali udział w zajęciach sportowych organizowanych przez naszych nauczycieli akademickich przy współpracy z Klubem Sportowym AZS AWF Warszawa.

Fot. źródło Urządu Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy

data publikacji: 2016.09.05