Pracownicy AWF Warszawa w Radzie Naukowej PKPar

Miło nam poinformować, że nasi pracownicy zostali powołani do Rady Naukowej Polskiego Komitetu Paralimpijskiego. JM Rektor prof. dr hab. Bartosz Molik został wybrany na Przewodniczącego Rady oraz będzie odpowiedzialny za recenzowanie projektów badawczych, przygotowanie konkursów na najlepszą pracę dyplomową i doktorską, rozwijanie Studenckich Kół Naukowych oraz kontakt z interesariuszami. Pani dr hab. Jolanta Marszałek wesprze zespoły odpowiedzialne za recenzowanie projektów badawczych, przygotowanie konkursów na najlepszą pracę dyplomową i doktorską, rozwijanie Studenckich Kół Naukowych, kontakt z trenerami i współpracę międzynarodową. Ponadto, dr Michał Starczewski dołączy do zespołów zajmujących się kontaktem z trenerami i współpracą międzynarodową.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

data publikacji: 2023.03.31