Philips Sport & Healthcare Solutions w AWF Warszawa

Wczoraj gościliśmy delegację firmy Philips Sport & Healthcare Solutions. W trakcie wizyty zorganizowanej z inicjatywy JM prof. Bartosza Molika Rektora AWF Warszawa, goście zapoznali się z kadrą naukowo-dydaktyczną Uczelni, jej osiągnięciami a także planami doskonalenia bazy badawczo-rozwojowej oraz usługowej kampusu naszej Alma Mater.

Thomas Schoenen, Globalny Lider ds. Rozwiązań w Medycynie Sportowej w Philips, przedstawił doświadczenia firmy we współpracy z uczelniami oraz organizacjami sportowymi na rzecz podnoszenia świadomości zdrowotnej i poprawy kondycji zdrowotnej społeczeństwa.

Wydarzeniu towarzyszyła prezentacja inicjatyw organizacyjnych Akademii o zasięgu krajowym oraz projektów o istotnym wpływie na kondycję zdrowotną społeczeństwa.

Wizyta zainicjowała prace dedykowane prezentacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie jako partnera w realizacji projektów na rzecz poprawy stanu zdrowia i jakości życia ludzi.

data publikacji: 2022.05.11