ODDAJ KREW DLA UKRAINY

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego AWF Warszawa i Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie we współpracy z Komisją Uczelni Wychowania Fizycznego i Konferencją Rektorów Akademii Wychowania Fizycznego - zachęca wszystkich do oddawania krwi na rzecz naszych przyjaciół i ich rodzin przebywających obecnie na Ukrainie.

Do udziału w akcji zapraszamy wszystkich chętne osoby, które chcą i mogą oddać krew!

Wcześniej warto sprawdzić, czy możesz oddać krew oraz jak właściwie się przygotować do oddania krwi

Data: poniedziałek 7 marca br.

Miejsce: pod Budynkiem Głównym AWF Warszawa

Godzina: 9.00-14.00

Krew zostanie przekazana do potrzebujących szpitali.

Mówimy stanowcze NIE agresji ze strony Rosji! Solidaryzujemy się z naszymi przyjaciółmi ze wschodu! Zjednoczone Akademie Wychowania Fizycznego dołożą wszelkich starań by pomóc społeczności ukraińskiej.

Dołącz do wydarzenia na fb

data publikacji: 2022.03.03