Noworoczny Akademicki Drużynowy Turniej Judo o Puchar Wojskowej Akademii Technicznej

Reprezentacja AWF Warszawa udanie rozpoczęła sportowy 2017 rok

W tradycyjnym Akademickim Drużynowym Turnieju Judo organizowanym przez Wojskową Akademię Techniczną drużyna AWF Warszawa zajęła drugie miejsce ulegając w finałowym meczu nieznacznie, tylko jednym punktem technicznym, reprezentacji Wyższych Oficerskich Szkół Wojsk Lądowych.
W drodze do finału drużyna AWF Warszawa pokonała kolejno:
- Wojskową Akademię Techniczną 4:1
- Politechnikę Warszawską (drugi zespół) 4:1
- Politechnikę Warszawską (pierwszy zespół) 3:2

Liderem drużyny był Maciej Zacheja, który wygrał 4 walki. Ponadto punkty dla AWF Warszawa zdobyli: Bartek Jurek, Maciej Bogacki, Piotr Pojawa, Adam Klimek oraz Oleksy Łysenko.
W zawodach startowali także zawodnicy sekcji judo klubu AZS AWF Warszawa – studenci innych uczelni. Jakub Ozimek, student WAT wygrał 4 walki, Łukasz Popek w barwach Politechniki zwyciężył w 2 pojedynkach.

Gratulujemy dobrego występu!!!!

Fot. Maciej Zacheja