Nagrody Santander Universidades w AWF Warszawa 2022/2023

Nagrody Santander Universidades przyznawane są w drodze konkursu na wniosek studenta za następujące osiągnięcia:

• wysokie osiągnięcia w sporcie,
  • zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności akademickiej, działalność pozauczelnianą i międzynarodową,
  • wynik w postępowaniu rekrutacyjnym na I rok studiów pierwszego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich rozpoczynających się w roku akademickim 2022/2023.

Nabór wniosków o Nagrodę Santander Universidades składa się z dwóch etapów:

Etap I - Aplikacja do Programu w terminie do 6 listopada 2022 r. na platformie Santander Scholarships

Etap II - Studenci wybrani do etapu II przez Komitet Monitorujący, uzupełniają swoją aplikację na platformie Santander Scholarships zgodnie z formularzem rejestracyjnym dostępnym od 8 listopada 2022 r. do 15 listopada 2022 r. włącznie,zawierającym następujące informacje:

• wskazanie nagród o jakie ubiega się student;
  • liczby punktów uzyskanych w rekrutacji - w przypadku studenta ubiegającego się o Nagrodę za najwyższy wynik w postępowaniu rekrutacyjnym na I rok studiów pierwszego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich rozpoczynających się w roku akademickim 2022/2023;
  • dołączenie dokumentów (skany w formacie pdf) poświadczających wykazywane osiągnięcia.

Wypłata nagrody będzie realizowana w formie jednorazowego świadczenia pieniężnego i zostanie przekazana na wskazany rachunek bankowy w Santander Bank Polska, którego student jest właścicielem głównym.

Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie przyznawania Nagród Santander Universidades w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

data publikacji: 2022.09.22