Nagrody Santander Universidades w AWF Warszawa 2021/2022

Nagrody Santander Universidades przyznawane są w drodze konkursu na wniosek studenta za następujące osiągnięcia:

• wysokie osiągnięcia w sporcie, osiągnięcia w rozwoju naukowym i badawczym,
  • zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności akademickiej, działalność pozauczelnianą i międzynarodową,
  • wynik  w  postępowaniu  rekrutacyjnym  na  I  rok  studiów  pierwszego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich rozpoczynających się w roku akademickim 2021/2022.

Dodatkowym  kryterium  branym  pod  uwagę  przy  punktowaniu  osiągnięć  i  tworzeniu  listy rankingowej jest średnia ocen, jaką student uzyskał w roku akademickim 2020/2021.

Wniosek o przyznanie nagrody, należy złożyć poprzez platformę internetową

w terminie do 15 listopada 2021 r. Do wniosku należy dołączyć dokumenty poświadczające wykazywane osiągnięcia.

Wypłata nagrody będzie realizowana w formie jednorazowego świadczenia pieniężnego i zostanie przekazana na wskazany rachunek bankowy w Santander Bank Polska, którego stypendysta jest właścicielem głównym.

Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie przyznawania Nagród Santander Universidades w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie

data publikacji: 2021.10.15