Klub lekkoatletyczny RK Athletics

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz klub lekkoatletyczny RK Athletics rozpoczęły współpracę w zakresie udostępnienia przez AWF infrastruktury sportowej do celów treningowych Klubu. Profesjonalne obiekty warszawskiej AWF to najlepsze miejsce w Warszawie do uprawiania lekkiej atletyki na każdym poziomie zaawansowania. Jednocześnie tradycja i duch sportowej uczelni zobowiązują do utrzymania wysokiego poziomu merytorycznego zajęć prowadzonych przez trenerów RK Athletics. W ramach treningów grupowych i indywidualnych Członkowie Klubu mają do dyspozycji stadion lekkoatletyczny, halę lekkoatletyczną, basen oraz siłownię.

„Zaczynamy projekt na miarę moich lekkoatletycznych marzeń, które po rozstaniu z zawodowym sportem zawsze biegły w kierunku masowego uprawiania dyscypliny, jaką wciąż określamy dumnym mianem Królowej Sportu" – stwierdził Robert Korzeniowski, czterokrotny Mistrz Olimpijski w chodzie sportowym i współzałożyciel RK Athletics.

RK Athletics to idealne miejsce dla chcących rozwinąć swoje sportowe pasje niezależnie od poziomu zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w różnych kategoriach wiekowych począwszy od dzieci i młodzieży po seniorów.

„Szczególną uwagę zwracamy na kadrę trenerską. Dopasowujemy format zajęć tak, aby sprostać oczekiwaniom każdego z naszych zawodników  pod kątem zaawansowania jak i intensywności treningów. Naszym Klubowiczom oferujemy szereg pakietów począwszy od zajęć grupowych po treningi z trenerem indywidualnym. Prowadzimy też zajęcia dla najmłodszych oraz całych rodzin, chcących prowadzić aktywny tryb życia" powiedział Marek Szkolnikowski –  General Manager RK Athletics

W ramach partnerstwa AWF i RK Athletics będzie organizować wspólnie zawody lekkoatletyczne i prowadzić praktyki dla studentów chcących zaangażować się w proces szkoleniowy lub pracę biura Klubu.

Więcej informacji na stronie: www.rkathletics.com

data publikacji: 2015.03.17