Jubileuszowa Uczelniana Konferencja Naukowa – relacja z wydarzenia

W dniach 24-25 września 2015 r. w ramach jubileuszu 85 rocznicy powstania naszej Uczelni, odbyła się Uczelniana Konferencja Naukowa pt. „Kultura Fizyczna i Zdrowie w Badaniach Naukowych". Celem konferencji była prezentacja osiągnięć naukowych z ostatnich lat, wymiana opinii i doświadczeń naukowych oraz integracja środowiska akademickiego.

Wykład inauguracyjny wygłosiła prof. Gul Sonmez z Department of Healt Science Lehman College w Nowym Yorku.

Osiągnięcia naukowe poszczególnych Katedr z trzech Wydziałów Uczelni przedstawili kierownicy katedr.

W 4 sesjach tematycznych zaprezentowano 80 doniesień naukowych. Ponadto odbyły się 3 sesje panelowe. Zorganizowano 7 warsztatów. Bawiono się podczas 2 konkursów oraz spotkania koleżeńskiego przy ognisku.

Szacuje się, że w konferencji uczestniczyło około 160 osób spośród pracowników naukowo-dydaktycznych oraz około 80 studentów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

data publikacji: 2015.10.13