I Warszawski Memoriał Haliny Szwarc

UTW AWF Warszawa najlepszym zespołem w I Warszawskim Memoriale Haliny Szwarc. W niedzielę 10 czerwca br. na terenie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie podczas XII Seniorady odbył się I Warszawski Memoriał Haliny Szwarc, którego pomysłodawczynią była Pani Profesor Ewa Kozdroń. W tym roku był to Edukacyjny Rajd Nordic Walknig, w którym wystartowało 98 osób.  Podczas marszu rywalizowało ze sobą 25 drużyn, których zadaniem  było udzielenie poprawnych odpowiedzi na 20 pytań z następujących obszarów tematycznych:

1. Życiorys i działalność prof. Haliny Szwarc.

2. 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

3. Historia Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

4. Aktywność fizyczna w zdrowym stylu życia – nordic walking.

Gratulujemy i zapraszamy za rok na kolejną edycję Memoriału.

Organizatorami tego historycznego wydarzenia byli studenci Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF Warszawa pod kierunkiem dr Joanny Piotrowskiej.

Projekt był współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Warszawa Bielany Miasta Stołecznego Warszawy.

data publikacji: 2018.06.13