Honorowy patronat AWF Warszawa nad BTL Baltic Race 2016

Rusza pierwsza edycja charytatywnego wyścigu z Polski do Szwecji BTL Baltic Race 2016, którego organizatorem jest Fundacja Break The Limits pod honorowym patronatem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

O PROJEKCIE:

Jest to wyścig jachtów z Polski do Szwecji, który rozpocznie się 30 kwietnia i potrwa do 7 maja. To jedyny taki wyścig charytatywny, którego cały dochód zostanie przekazany na spełnienie marzeń dzieci z domów dziecka w Łbiskach i zorganizowanie dla nich obozów żeglarskich. Jest to pierwszy wyścig żeglarski z Polski do Szwecji otwarty dla wszystkich!

ZASADY:

Wyścig jest organizowany na zasadach koleżeńskich na jachtach morskich o długości 11-12 metrów. Trasa: Sopot – Kalmar – Sopot (ok. 380 mil morskich).

ZGŁOSZENIE:

Udział w wyścigu może wziąć każdy, kto czuje się na siłach, aby przepłynąć Morze Bałtyckie na początku kwietnia. Zgłaszać można się zarówno pojedynczo, jak i grupami od 6 do 8 osób za pośrednictwem e-mail: kontakt@breakthelimits.pl

Wpisowe do wyścigu wynosi 800 zł od każdego członka załogi lub 6400 zł za cały jacht.

NAGRODA:

Zwycięzców wyłonimy w dwóch kategoriach: załoga, która najszybciej pokona całą trasę oraz załoga,która zbierze największą kwotę wśród sponsorów na obozy dla dzieci. Nagrodą jest Puchar Break The Limits. Każda załoga zbiera fundusze poprzez udostępnienie powierzchni reklamowej na jachtach, flagach i stronie wyścigu.

Plan wyścigu oraz więcej informacji o projekcie:

www.breakthelimits.pl/balticrace/

data publikacji: 2016.03.18