Fundacja AWF Warszawa dla Ukrainy

Szanowni Państwo,

uruchomiliśmy zbiórkę funduszy, które zostaną przeznaczone na wsparcie działań na rzecz Ukrainy.

Zachęcamy do wpłat na konto Fundacji AWF Warszawa

nr konta PKO BP 59 1020 1026 0000 1202 0509 0719, z dopiskiem Ukraina

Każdy datek mile widziany i mamy pewność, że wsparcie dotrze do potrzebujących.

UWAGA! Osoby z zagranicy dokonując wpłaty na rachunek bankowy Fundacji muszą poprzedzić cyfrowy nr rachunku kodem SWIFT:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Wpłaty dokonywane w innych walutach niż PLN będą przeliczane przez Bank po kursie danej waluty obowiązującym na dzień operacji. Fundacja nie posiada rachunków w innych walutach, ponieważ wiązałoby się to z dodatkowymi opłatami za prowadzenie rachunków.

Pięknie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie osób z Ukrainy, które znalazły schronienie w naszej Uczelni i całkiem sprawnie zostały włączone w życie społeczności akademickiej.

Zwracamy się z prośbą o kontynuację i o wysłanie do Waszych Partnerów, Przyjaciół i Kolegów z Uczelni lub innych organizacji zagranicznych informacji z linkiem do płatności online na konto Fundacji AWF Warszawa. Płatność w dolarach, można przekazać kwotę 10 $ lub jej wielokrotność, jeśli wpłaca się w innej walucie to po prostu przelicza wpłatę na dolary. Jest to dość prosta forma płatności z niewielką prowizją.

Wsparcie finansowe jest niezbędne, aby utrzymać w dłuższej perspektywie rodziny z Ukrainy. Koszty utrzymania aktualnie 58 osób są wysokie, mimo dużej samodzielności naszych gości.

POMAGAJ RAZEM Z FUNDACJĄ AWF WARSZAWA

data publikacji: 2022.03.23