AWF Warszawa podpisała porozumienie z Wojskową Akademią Techniczną

AWF Warszawa zawarła porozumienie o współpracy z Wojskową Akademią Techniczną. Sygnatariuszami porozumienia byli Prorektor ds. Nauki, dr hab. Paweł Tomaszewski, prof. AWF oraz Prorektor ds. Naukowych WAT prof. dr hab. inż. Andrzej Dobrowolski. W wydarzeniu uczestniczyli również Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, dr hab. Ida Wiszomirska, prof. AWF, Prorektor ds. Studenckich  dr hab. Monika Szyłkowska, prof. WAT, pełnomocnik dziekana Wydziału Elektroniki ds. rozwoju dr hab. inż. Zenon Szczepaniak, prof. WAT, kierownik Zakładu Inżynierii Obliczeniowej i Biomedycznej Wydziału Inżynierii Mechanicznej dr inż. Kamil Sybilski oraz kierownik Działu Nauki mgr Karol Komorowski.

Zawarte porozumienie dotyczy prowadzenia wszechstronnej współpracy między innymi w zakresie inicjowania, realizacji i promowania badań naukowych i prac rozwojowych; doradztwa naukowo-badawczego, konsultacji techniczno-technologicznych i ekspertyz; kształcenia studentów i doktorantów; organizowania szkoleń, kursów, konferencji naukowych; organizowania staży i praktyk; wymiany wiedzy i doświadczeń. Porozumienie jest kolejną inicjatywą zwiększającą potencjał badawczo-rozwojowy i dydaktyczny AWF Warszawa.

Fot.  Mariusz Maciejewski

data publikacji: 2023.04.25