AWF Warszawa będzie współpracować z Fundacją Kasi Dulnik!

We wtorek 16 maja zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Fundacją Kasi Dulnik, a Akademią Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Fundacja została założona w 2015 roku, aby promować sport jako sposób na zdrowy tryb życia. Fundacja realizuje swoje cele poprzez organizację wydarzeń sportowych, treningów, spotkań motywacyjnych, szkoleń dla nauczycieli czy obozów rekreacyjno–sportowych, a jej główne działania skupiają się na dzieciach, rodzicach, osobach z niepełnosprawnościami, a także na pedagogach.

Najbliżej naszemu sercu jest koszykówka, jednak nie ograniczamy się tylko do tej dyscypliny sportu. Wierzymy, że dróg do satysfakcjonującego życia jest bardzo wiele i dlatego staramy się pokazać ich jak najwięcej.

Założycielką Fundacji jest Kasia Dulnik, która dzięki sukcesom sportowym osiągniętym w koszykówce tj. Mistrzostwo Europy w 1999 i 2022, oraz szerokiemu wykształceniu pedagogicznemu, wie jak dużo sport może ofiarować i na jak wielu płaszczyznach wpłynąć pozytywnie na nasze życie.

data publikacji: 2023.05.18