Aleksandra Zając i Kacper Szczęsny zdobyli nagrodę w kategorii Młody Kreatywny Branży Eventowej

27 kwietnia 2023 roku w Chaton Warsaw odbyła się 11. Gala Finałowa konkursu MP Power Awards.

W tym prestiżowym konkursie kolejny raz uczestniczyli studenci kierunku Turystyka i Rekreacja. Pierwsze sukcesy odniosły w 2015 roku dwie nominowane studentki: Barbara Flur oraz Iwona Skrzeczkowska, zwyciężyła Barbara Flur. W 2016 roku tytuł otrzymała Anna Maria Ryll, a w następnym roku nominację otrzymał Paweł Tuszyński.

Tegoroczny sukces jest wyjątkowy, ponieważ wszystkie trzy nominacje przypadły w udziale naszym studentom. W przypadku kategorii Młody Kreatywny Branży Eventowej zadanie konkursowe polega na opracowaniu oferty koncepcji kreatywnej wydarzenia, przeważnie z zakresu event marketingu na podstawie briefu (zapytania ofertowego) przygotowanego przez członków jury konkursu.

MP Power Awards jest najbardziej prestiżowym i rozpoznawalnym konkursem w Polsce szeroko dla branży spotkań i wydarzeń. W skład jury wchodzą przedstawiciele czołowych agencji eventowych oraz firm współpracujących przy realizacji wydarzeń. Już nominacja w konkursie, ale przede wszystkim tytuł Młodego Kreatywnego otwiera drzwi do renomowanych agencji eventowych, potwierdzając tym samym multidyscyplinarność i szerokie kompetencje studentów TiR.

W tegorocznej uroczystości towarzyszyła studentom Prorektor ds. Promocji i Rozwoju dr hab. Jolanta Żyśko, która nagrodę MP Power Awards w kategorii Meeting Planner Stowarzyszenie otrzymała w 2018 roku oraz kierownik Katedry Turystyki i Rekreacji dr hab. Paweł Tomaszewski.

Do udziału w Gali zostali zaproszeni wszyscy studenci AWF, którzy zgłosili swoje projekty: Katarzyna Trochimiuk, Paulina Busko, Wiktoria Kucia oraz zaproszone przez nich osoby towarzyszące.

Ogromne gratulacje dla zwycięzców oraz Pani dr Agnieszki Muszyńskiej, która była opiekunem merytorycznym wszystkich nominowanych.

data publikacji: 2023.05.08