AWF Warszawie po raz trzeci partnerem Biegu po Nowe Życie

24  września br. w Parku Górczewska na Bemowie odbędzie się 11. Bieg po Nowe Życie – po raz kolejny na trasie marszu nordic walking spotkają się gwiazdy kina, teatru, estrady, dziennikarze i sportowcy, a przede wszystkim osoby po transplantacji z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, by promować idee świadomego dawstwa i przeszczepów rodzinnych.

Już po raz trzeci AWF Warszawa jest partnerem największej w Polsce społecznej inicjatywy wsparcia transplantacji.

W marszu gwiazd AWF Warszawa reprezentować będzie pływak Radosław Kawęcki, zawodnik AZS-AWF Warszawa, kilkukrotny mistrz świata i Europy oraz dr Joanna Piotrowska pracownik naukowo-dydaktyczny AWF Warszawa oraz wybitna trenerka nordic walking.

Rok temu w drużynę AWF Warszawa w Biegu po Nowe Życie reprezentowała medalistka olimpijska Agnieszka Kobus i dr Joanna Piotrowska - tak było rok temu!

Zapisy i dodatkowe informacje na www.biegponowezycie.pl

Fot. Beata Zarach

data publikacji: 2017.09.21