18.11.2016 - VII FPS - gorsetowanie.

VII Forum Praktyków - Skoliozy

VII edycja Forum, która odbędzie się 18.11.2016, jest kolejnym wydarzeniem z cyklu konferencji poświęconych zagadnieniu skolioz. Spotkania odbywają się wiosną (marzec) oraz jesienią (listopad). Pierwsza edycja została zorganizowana z inicjatywy grupy wykładowców Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Dzięki obecności wysokiej klasy specjalistów, pracujących w najlepszych ośrodkach zajmujących się leczeniem pacjentów ze skoliozami, mamy okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz prezentacji dorobku naukowego w tym zakresie.

Dotychczas zrealizowaliśmy tematykę związaną z diagnostyką, metodami leczenia oraz skoliozach w zaburzeniach neurorozwojowych. Najbliższe forum poświęcone będzie gorsetowaniu, natomiast na następnym omawiane będą skoliozy w chorobach nerwowo-mięśniowych. Zapraszamy serdecznie do udziału.

Najbliższe Forum odbędzie się 18.11.2016 roku. Temat: LECZENIE GORSETOWE SKOLIOZ

ZAPRASZAMY!

PROGRAM VII FORUM PRAKTYKÓW SKOLIOZY*

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu Forum

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA - BRAK WOLNYCH MIEJSC!

KOMUNIKAT 1

data publikacji: 2016.10.28