Kurs McKeziego - ostatnia szansa na uczestnictwo

Lokalizacja: AWF Warszawa, Wydział Rehabilitacji, ul. Marymoncka 34

Koszt: 1550 PLN (brutto)*

Kontakt: mgr Katarzyna Glimos, tel. 22 834 86 11, szkolenia.wr@awf.edu.pl

Organizator: Instytut McKenziego Polska, Kontakt: tel. 61 861 04 67,  tel. 61 862 25 56, info@mckenzie.pl

Formularz zgłoszeniowy: www.mckenzie.pl

Termin kursu A: 23-26 marca 2017

Mechaniczne Diagnozowanie i Terapia (MDT) znane również jako metoda McKenziego (od nazwiska twórcy) bazuje  na wiedzy z zakresu anatomii, biomechaniki i neurofizjologii. Metoda oparta jest na licznych dowodach naukowych, należy domedycyny wiarygodnej (evidence based medicine). Jest stosowana na całym świecie.Podczas kursu metody McKenziego uczestnicy obserwują na żywo badanie prawdziwych pacjentów z realnymi dolegliwościami.

Kursanci już po części A  zdobywają podstawową wiedzę i praktyczne umiejętności do pracy.

*Na stronie www.mckenzie.pl znajdziesz informacje o zniżce w wysokości 680 PLN na pozostałe części kursu. Kursy nie zawierają podatku VAT ponieważ Instytut McKenziego Polska posiada akredytację Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

KURSY DLA LEKARZY I FIZJOTERAPEUTÓW

Zgodne z programem Międzynarodowego Instytutu McKenziego