Konferencja - Sience4football

Science4Football Congress, Warszawa, 1-2 maja 2018 r. Stadion Legii.
Dietetyka, przygotowanie motoryczne, prewencja & regeneracja, psychologia we współczesnym futbolu

Jesteś studentem Akademii Wychowania Fizycznego? Zapisz się na Kongres SCIENCE4FOOTBALL i skorzystaj ze zniżki 30% (tylko dla Studentów naszej Uczelni).

Jest to najsilniej obsadzona w Polsce konferencja z udziałem wiodących krajowych i międzynarodowych ekspertów.

Wśród prelegentów pojawią się światowe autorytety w swoich dziedzinach, m.in. dr Tim Gabbett, konsultant FC Barcelony, Realu Madryt czy Manchesteru United, autor bestsellerów i praktyk Frans Bosch, dietetyk Benfiki Lizbona Diogo Ferreira, czy znany ze współpracy z Jurgenem Kloppem prof. dr Wolfgang Schöllhorn.

IDEA:
Najlepsze wyniki i profesjonalizm w każdej dziedzinie i dyscyplinie życia wiążą się w dzisiejszych czasach także z korzystaniem z odkryć nauki. Nie inaczej jest w najpopularniejszej dyscyplinie sportu, czyli piłce nożnej. W ramach kongresu Sport 4 Science oferujemy przegląd najnowszych trendów, spotkania z wiodącymi ekspertami oraz dziesiątki praktycznych przykładów zastosowania nauki w sporcie.

W ramach czterech (4) filarów Kongresu:

*    Dietetyki

*    Prewencji & regeneracji

*    Przygotowania motorycznego

*    Psychologii

koncentrujemy się na kluczowych aspektach rozwoju i funkcjonowania współczesnego piłkarza i każdego kto z nim pracuje w różnych rolach – menadżera, trenera, partnera, rodzica, sponsora czy innego członka najbliższego sztabu. Procenty, czy nawet ułamki procent w jakich każda z tych dziedzin wpływa na osiągnięcia piłkarzy są już dziś bardzo ważne, a w kolejnych latach będą kluczowe w osiąganiu sukcesu na najwyższym poziomie.

Więcej informacji: www.Science4Football.com

Zapisz się na Kongres SCIENCE4FOOTBALL i skorzystaj ze zniżki 30% (tylko dla Studentów naszej Uczelni).

Uwaga: promocja ważna do 18 kwietnia 2018 r. Przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego dodaj informacje: „Jestem Studentem AWF”.

data publikacji: 2018.04.16