Podziękowania dla Wydziału Wychowania Fizycznego

Miło nam poinformować, że Dyrekcja LXII Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego złożyła podziękowania za owocną współpracę na ręce dziekana prof. Jakuba Adamczyka!

W ubiegłym roku dr Anna Kopiczko oraz prof. Jakub Adamczyk przeprowadzili serię wykładów na temat prawidłowego żywienia dla społeczności LXII Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego. Wykłady pomogły pracownikom liceum w pracy pedagogicznej oraz w realizacji innowacji pedagogicznej „Żywienie sportowców”.

Wydział Wychowania Fizycznego AWF Warszawa współpracuje z LXII LO MS od 2018 roku, od kiedy podpisano porozumienie o współpracy.

Warto dodać, że Dyrektorem ds. sportowych w tej szkole jest nasz absolwent mgr Marcin Gogołek.

Na uwagę zasługuje również fakt, że cykl wykładów wpisuje się m.in. w działania naszej Alma Mater na rzecz SOU – Społecznej Odpowiedzialności Uczelni, w obszarze - Dialog ze społeczeństwem.

data publikacji: 2023.01.13