Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych 2024

"Zagadnienia kultury fizycznej i zdrowia w badaniach młodych naukowców"
AWF Warszawa, Wydział Wychowania Fizycznego
7 czerwca 2024 r.

Termin zgłaszania udziału w konferencji i nadsyłania streszczeń został przedłużony do 12 kwietnia 2024 r.

Miejsce: Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie,  ul. Marymoncka 34, 00-968 Warszawa

Organizator: Wydział Wychowania Fizycznego

Patronat honorowy

• Rektor AWF Warszawa prof. dr hab. Bartosz Molik
  • Prorektor ds. Nauki dr hab. Paweł Tomaszewski,prof. AWF
  • Przewodniczący Rady Nauk o Kulturze Fizycznej prof. dr hab. Andrzej Mastalerz
  • Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego dr hab. Jakub Adamczyk, prof. AWF

Cel konferencji: stworzenie interdyscyplinarnego forum do prezentacji osiągnięć naukowych studentów w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, w dyscyplinie nauki o kulturze fizycznej i pokrewnych.

Obszary tematyczne: wychowanie fizyczne, sport, rekreacja, turystyka, rehabilitacja, sport osób niepełnosprawnych, adaptowana aktywność fizyczna, e-sport, edukacja zdrowotna, żywienie w sporcie, kosmetologia, aktywność ruchowa osób starszych, terapia zajęciowa i pokrewne; Sesja specjalna antropologii biologicznej dedykowana Jubileuszowi 100-lecia Polskiego Towarzystwa Antropologicznego, Sesja Specjalna aktywnego starzenia się dedykowana Jubileuszowi 15-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku AWF w Warszawie.

Termin zgłoszenia chęci udziału w konferencji: do 12 kwietnia 2024 r. za pośrednictwem formularza on-line: REJESTRACJA

Termin nadsyłania streszczeń: do  12 kwietnia 2024 r.

Streszczenia na konferencję należy kierować na adres: konferencja.skn@awf.edu.pl

Formy prezentacji prac: prezentacja Power Point, forma ustna (7 minut + 3 minuty dyskusja)

Informacje dodatkowe:

1. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Organizator zapewnia książkę streszczeń oraz certyfikat uczestnictwa w wersji elektronicznej.
  2. Organizator przyjmuje wyłącznie zgłoszenia wystąpień, których pierwszymi autorami są studenci (również studenci studiów doktoranckich i Szkół Doktorskich) oraz absolwenci studiów pierwszego lub drugiego stopnia z poprzedniego roku akademickiego.
  3. Streszczenia prac zakwalifikowanych do wystąpień ustnych zostaną opublikowane
    w materiałach konferencyjnych.
  4. Prelegenci wystąpień uznanych za najlepsze otrzymają dyplomy potwierdzające wyróżnienie.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy członków Studenckich Kół Naukowych oraz studentów niezrzeszonych do czynnego udziału w konferencji!

KOMUNIKAT 1

Regulamin konferencji