Obrona rozprawy doktorskiej - 29.09.2015

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE

WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Zawiadamia, że  w  dniu  29 września 2015 roku, o godz. 10.00 w  sali wykładowej nr 2 w Gmachu Głównym AWF przy ul. Marymonckiej 34 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

mgr Diany Dudziak

temat rozprawy: "Aktywność fizyczna kobiet ciężarnych a wybrane wskaźniki zdrowia fizycznego i psychicznego oraz nastawienie wobec porodu"

Promotor:

Prof. dr hab. Monika Guszkowska (AWF Warszawa)

Recenzenci:

Prof. dr hab. Jadwiga Charzewska (AWF Warszawa)

Dr hab. Mariusz Lipowski prof. nadzw. (AWFiS Gdańsk)

Z rozprawą doktorską i recenzjami można zapoznać się w czytelni Biblioteki Głównej AWF.

Na publiczną obronę wstęp wolny.

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE

WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Zawiadamia, że  w  dniu  29 września 2015 roku, o godz. 13.30 w  sali wykładowej nr 2 w Gmachu Głównym AWF przy ul. Marymonckiej 34 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

mgr Pauli Dobosz

temat rozprawy: "Osobowość i seksualność sportowców uprawiających dyscypliny rodzajowo męskie i kobiece, na przykładzie tancerzy i karateków"

Promotor:

Prof. dr hab. Monika Guszkowska (AWF Warszawa)

Recenzenci:

Dr hab. Małgorzata Siekańska (AWF Kraków)

Dr hab. Michał Lenartowicz (AWF Warszawa)

Na publiczną obronę wstęp wolny.

data publikacji: 2015.09.28