Dzień adaptacyjny dla studentów Wydziału Wychowania Fizycznego

W piątek 23 września br. w Hali Gier AWF Warszawa w ramach dnia adaptacyjnego odbyło się spotkanie władz Uczelni i Wydziału Wychowania Fizycznego oraz przedstawicieli jednostek ogólnouczelnianych z nowo przyjętymi studentami kierunków: wychowanie fizyczne, sport oraz turystyka i rekreacja. Spotkanie poprowadził dr Michał Staniszewski Prodziekan ds. Organizacyjnych i Studenckich.

JM prof. Bartosz Molik Rektor AWF Warszawa oraz prof. Jakub Adamczyk Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego powitali studentów pierwszych roczników oraz wszystkich gości uczestniczących w spotkaniu. Głos zabrała prof. Ida Wiszomirska Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, prof. Monika Łopuszańska-Dawid Prodziekan ds. Nauki, dr Joanna Kalecińska Prodziekan ds. Kierunku turystyka i rekreacja, dr Edyta Sienkiewicz-Dianzenza Prodziekan ds. Kierunków wychowanie fizyczne i sport, dr Małgorzata Stachowicz w imieniu opiekunów roczników. Następnie głos zabrali przedstawiciele jednostek ogólnouczelnianych, w tym Biblioteki Głównej im. Jędrzeja Śniadeckiego​, Biura karier​, Zespołu współpracy z zagranicą​, Działu spraw studenckich​ oraz dr Inga Maruszyńska Pełnomocnik Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnością i dr Przemysław Zybko Pełnomocnik Rektora ds. Sportu, a także przedstawiciele Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Aleksandra Cader i Maciej Godlewski.

​Naukę śpiewu studenckiej pieśni hymnicznej Gaudeamus igitur (łac. „Radujmy się więc”), śpiewanej przez społeczność akademicką na Inauguracji Roku Akademickiego, poprowadziła mgr Ludwika Grzejdak kierownik Zespołu Tańca Ludowego "WARSZAWA" Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim studentom i gościom, że byliście z nami.

Galeria zdjęć z wydarzenia

data publikacji: 2022.10.07