Dzień Adaptacyjny dla Pierwszych Roczników

Zapraszamy nowo przyjętych studentów na spotkanie w ramach Dnia Adaptacyjnego, które odbędzie się 22 września 2023 roku o godz. 9:00 w Hali Gier znajdującej się w budynku głównym AWF. W programie przewidziane jest spotkanie z władzami uczelni i wydziału, na którym przekazane zostaną najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania uczelni i wydziału oraz realizacji dydaktyki w pierwszym semestrze studiów. Jednym z obowiązków studentów rozpoczynających studia jest uczestnictwo w szkoleniu BHP, które zostanie przeprowadzone w formie elektronicznej – szczegółowe informacje zostaną Państwu przesłane drogą elektroniczną w późniejszym terminie.

Na spotkanie zapraszamy również studentów 1 roku studiów drugiego stopnia, szczególnie tych którzy nie kończyli studiów pierwszego stopnia w AWF Warszawa.

Zajęcia programowe rozpoczynają się 25 września br., a Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 odbędzie się 26 września br. Udział studentów 1 roku studiów w Inauguracji jest obowiązkowy.

Do zobaczenia w Uczelni

Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego