AWF Warszawa i SITŻ HALS pożeglują razem

Miło nam poinformować, że dr hab. prof. AWF Jakub Adamczyk - Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego AWF Warszawa  i Jerzy Durejko - Prezes Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Żeglarstwa "HALS" podpisali porozumienie o współpracy w zakresie kształcenia oraz doskonalenia zawodowego studentów oraz pracowników dydaktycznych AWF Warszawa. Porozumienie obejmuje uzyskiwanie patentów, stopni instruktorskich, certyfikatów SITŻ HALS, w sportach żeglarskich i motorowodnych.

Szkolenia będą realizowane w formie specjalistycznych kursów organizowanych wspólnie przez AWF i SITŻ HALS na obiektach naszej Uczelni lub SITŻ HALS.

W dzisiejszym spotkaniu, poza sygnatariuszami porozumienia, uczestniczyli: dr Przemysław Zybko - Pełnomocnik Rektora ds. Sportu, dr Michał Staniszewski - Prodziekan ds. organizacyjnych i studenckich a także pracownicy Uczelni współpracujący ze Stowarzyszeniem - dr Agnieszka Kurek-Paszczuk oraz mgr Jakub Infulecki.

Liczymy na owocną współpracę

data publikacji: 2023.01.10