35-lecie Wydziału Rehabilitacji za nami

W roku 2019 obchodzimy Jubileusz 35–lecia działalności Wydziału Rehabilitacji, który jest integralną częścią Obchodów 90-lecia AWF Warszawa. Od stycznia do listopada odbyły się liczne konferencje, spotkania, prelekcje. Kulminacyjnym momentem obchodów, w  dniach 15-16 listopada,  były następujące wydarzenia:

Uczczenie 35-lecia Wydziału Rehabilitacji było możliwe dzięki ogromnemu wkładowi i zaangażowaniu całego Komitetu Organizacyjnego złożonego z pracowników naukowych, dydaktycznych, administracji Wydziału, doktorantów, a także wspaniałych wolontariuszy, studentów wszystkich roczników, którzy pomagali przy organizacji każdej z jubileuszowych uroczystości.

W dwudniowych uroczystościach wzięło udział ponad 600 osób. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za obecność i wspólne celebrowanie święta.

Fot. Piotr Skiba

data publikacji: 2019.11.29