Jubileuszowy Bal Rehabilitacji

Bal Rehabilitacji był hucznym i niezwykle udanym wydarzeniem w obchodach Jubileuszu 35-lecia Wydziału. Oprócz zaproszonych gości obecni byli pracownicy Wydziału Rehabilitacji, a także dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów AWF Warszawa, liczni absolwenci Wydziału z różnych roczników. Imprezę otworzył  Dziekan Wydziału Rehabilitacji  Bartosz Molik wraz z prodziekanami Izabelą Rutkowską, Idą Wiszomirską, Pawłem Targosińskim. Na bal przybyli: JM Rektor AWF prof. Andrzej Mastalerz, goście i przedstawiciele  innych uczelni, partnerzy wspierający Wydział Rehabilitacji oraz pracownicy Uczelni. O oprawę artystyczną zadbała Katarzyna Glimos, a uroczystość uświetniły występy absolwentek naszego Wydziału: Karoliny Kulej-Kurowskiej, która pięknie zaśpiewała oraz Agaty Ryciuk, która wykonała taniec brzucha w rytm arabskiego habibi. Szczególnym gościem była Grażynka Łapińska, piosenkarka na wózku, która tworzy własny świat muzyki i poezji. Uczestnicy balu bardzo chętnie integrowali się w modnym obecnie tańcu – belgijka oraz poprzez zabawy z nagrodami.

Zabawa trwała do samego rana.

Fot. Jakub Lotycz

data publikacji: 2019.11.28