Koordynatorzy

PROGRAM ERASMUS+ w AWF WARSZAWA

STUDIA i PRAKTYKI

Koordynator Uczelniany Programu Erasmus+ - mgr Tomasz Skiba (Gmach Główny; pok.324); tel. (22) 834 04 31, wewn. 335; e-mail: t.skiba@awf.edu.pl

Starszy specjalista - koordynator ds. studentów przyjeżdżających - mgr Maja Komorowska (Gmach Główny; pok. 319); tel. (22) 8340431, wewn. 353; e-mail: m.komorowska@awf.edu.pl; poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki 10.00-14.00

Specjalista - koordynator ds. studentów wyjeżdżających - mgr Janina Przybyszewska  (Gmach Główny; pok. 319); tel. (22) 8340431, wewn. 609; e-mail: j.przybyszewska@awf.edu.pl; poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki 10.00-14.00

Wydział Wychowania Fizycznego - Koordynator Wydziałowy dr Zuzanna Mazur (Gmach Główny; Zakład Metodyki Wychowania Fizycznego, pok. 260):  czwartek: 14.30-15.30; tel. (22) 834 04 31, wewn. 563; e-mail: zuzanna.mazur@awf.edu.pl 

Wydział Rehabilitacji - Koordynator Wydziałowy dr Grzegorz Bednarczuk (Budynek Rehabilitacji; Zakład Adaptowanej Aktywności Fizycznej, pok. 1.11):   poniedziałek: 9.45–11.15; czwartek: 13.30-15.00; tel. (22) 834 04 31, wewn. 620; e-mail: bednarczuk.awf@gmail.com

Wydział Turystyki i Rekreacji - Koordynator Wydziałowy dr Katarzyna Dzioban (Gmach Główny; Zakład Aktywnych Form Turystyki i Rekreacji, pok. 320) poniedziałek: 13.00–14.00  tel. (22) 834 04 31, wewn. 504; e-mail: katarzyna.dzioban@awf.edu.pl

Filia w Białej Podlaskiej - Koordynator Wydziałowy mgr Robert Wilczewski e-mail: robert.wilczewski@awf-bp.edu.pl

Koordynator Studencki - studentka Izabela Milej; e-mail: iza.milej@gmail.com

WYŁĄCZNIE PRAKTYKI

Wydział Rehabilitacji - dr Piotr Czyżewski panpiotr@o2.pl

Filia w Białej Podlaskiej - mgr Piotr Pytasz piotr.pytasz@awf-bp.edu.pl