Spotkanie Władz AWF Warszawa z wykładowcami z Iranu

Uczelnia kontynuuje wymianę z uczelniami partnerskimi w Programie Erasmus, zarówno z wieloma z Europy, jak również spoza kontynentu. Spoza krajów europejskich od kilku lat dominują uczelnie z Iranu w ramach Programu Erasmus KA-171.

W ostatnich dniach odwiedziło Akademię czterech wykładowców z uniwersytetów Mashhad (dr M. Keshtidar i dr M. Talebpour - zarządzanie) i w Brijand (dr S. Ilbeigi i dr M. Yousefi - biomechanika).

Spotkali się z m.in. z Prorektor ds. Promocji i Rozwoju Uczelni, prof. Jolantą Żyśko i Dziekanem Wydziału Wychowania Fizycznego, prof. Jakubem Adamczykiem.

Program merytoryczny wizyty zapewniły Katedry: Pedagogiki i Psychologii (dr K. Płoszaj, dr W. Firek) oraz Biologii Człowieka (prof. J. Gajewski), nad całością organizacyjnie czuwał Zespół ds. Współpracy z Zagranicą (mgr T. Skiba, dr K. Dzioban).

data publikacji: 2022.06.09