Erasmus Day 2018

W dniu 5 grudnia br. w godzinach 12.00–14.00 w hallu budynku głównego AWF Warszawa odbyły się obchody „Erasmus Day". W przedsięwzięciu wzięli udział reprezentanci wszystkich krajów, obecnych w tym semestrze: Włoch, Grecji, Turcji, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Szwecji i Ukrainy.

Na spotkaniu można było zapytać o wyjazdy na praktyki oraz studia zagraniczne, które oferujemy w ramach Programu Erasmus.

Ponadto, na odwiedzających czekały m. in. niespodzianki kulinarne - degustacje przygotowanych przez samych studentów dań charakterystycznych dla ich krajów. Studenci każdej narodowości mieli do dyspozycji oznakowane stanowiska, na których promowali własny kraj. W programie  pojawiły się  również zabawy i quizy z nagrodami.

Celem bezpośrednim była silniejsza integracja studentów zagranicznych z polskimi i generalnie środowiskiem akademickim.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Prorektora ds. Spraw Studenckich i Kształcenia AWF Warszawa, prof. Michała Lenartowicza.

Fot. Ivan Martin

data publikacji: 2018.12.11