Erasmus Day 2016

W dniu 22 listopada 2016 r. w godzinach 12.00–14.00 w hallu Budynku Głównego AWF Warszawa odbędą się obchody „Erasmus Day".

Erazm z Rotterdamu, wybitny średniowieczny myśliciel, jest patronem unijnego Programu międzynarodowej wymiany studentów i pracowników uczelni wyższych. W dniu jego imienin Zespół ds. Współpracy z Zagranicą oraz studenci  obcokrajowcy Programu Erasmus, organizują kolejne, czwarte już tego rodzaju wydarzenie w AWF.

Na spotkaniu będzie można zapytać o wyjazdy na praktyki oraz studia zagraniczne, które oferujemy w ramach Programu Erasmus.

Ponadto, na odwiedzających będą czekały m. in. niespodzianki kulinarne – degustacje przygotowanych przez samych studentów dań charakterystycznych dla ich krajów. W programie  przewidziane są również zabawy i quizy.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką, zarówno studentów, jak i nauczycieli, na spotkanie oraz do wspólnej zabawy.

data publikacji: 2016.11.18