Sukces absolwentek Wydziału Rehabilitacji

W listopadzie Krajowa Izba Fizjoterapeutów wraz z czasopismem naukowym Physiotherapy Review zorganizowała konkurs na najlepsze prace magisterskie dla tegorocznych absolwentów kierunku fizjoterapia. Zgłoszonych zostało blisko 40 prac obronionych w tym roku akademickim na uczelniach wyższych w całej Polsce. Zgłoszone prace dyplomowe prezentowały wysoki i wyrównany poziom. Wśród laureatów konkursu znalazły się absolwentki Wydziału Rehabilitacji AWF Warszawa.

Judyta Dziwińska zajęła I miejsce, za pracę „Wpływ tapingu stawu skokowego na zmiany obciążenia stopy w biegu”.

Natomiast Aleksandra Muda znalazła się wśród zdobywców III miejsca za pracę  „Analiza porównawcza świadomości ciała u joginek i zawodniczek piłki siatkowej”.

Obu laureatkom serdecznie gratulujemy sukcesu.

data publikacji: 2020.12.07