Okresowe Wsparcie Ratunkowe – Okresowe WR

W poniedziałek 6 lutego br. na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa ruszyła akcja Okresowego Wsparcia Ratunkowego.

To ważna inicjatywa dla społeczności kobiet na rzecz walki z ubóstwem menstruacyjnym i tabu okresowym. Jej celem jest walka z wykluczeniem oraz zapewnienie szerokiego dostępu do bezpłatnych środków higienicznych w przestrzeni publicznej Wydziału. O bambusowe skrzyneczki dbamy same, czyli My, społeczność wspaniałych Kobiet AWF Warszawa! Zapasy nowych, zabezpieczonych i nieużywanych produktów menstruacyjnych można zostawić w dowolnym czasie.

Weź produkt jeśli potrzebujesz, jeśli możesz dołóż własny, by zapewnić środki dla innych potrzebujących Kobiet.

Ta inicjatywa wpisuje się m.in. w działania naszej Alma Mater na rzecz SOU – Społecznej Odpowiedzialności Uczelni, w obszarze – Kultura odpowiedzialności społecznej.

Dbajmy o siebie nawzajem – WOMEN POWER!

data publikacji: 2023.02.10