Otwarcie Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej AWF Warszawa

W dniu 25.czerwca br. odbyła się uroczystość otwarcia Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej z udziałem przedstawiciela Ministerstwa Zdrowia, władz Uczelni oraz przedstawicieli partnera strategicznego Uczelni - firmy Medicover Sp. z o.o., Burmistrza Gminy Bielany oraz pracowników  Katedry Pielęgniarstwa.

MCSM powstało w ramach projektu pn. Utworzenie Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej w AWF Warszawa, nr POWR.05.03.00-IP.05-00-004/17, realizowanego  w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa V Wsparcie dla obszaru zdrowia Działanie 5.3 Wysoka jakość kształcenia na kierunkach medycznych, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Fotorelacja z uroczystości  Konrad Placzki

data publikacji: 2021.07.06