IV Forum Praktyków – Pediatria

Po przerwie spowodowanej pandemią, serdecznie zapraszamy, na kolejną Konferencję Naukowo-Szkoleniową Forum Praktyków – Pediatria pt. „Diagnostyka i fizjoterapia w zaburzeniach stawu skroniowo-żuchwowego u dzieci i młodzieży”, by w gronie specjalistów przeanalizować niektóre z wyzwań jakie stawia sobie współczesny praktyk-fizjoterapeuta.

Podczas IV Forum Praktyków – Pediatria, które odbędzie się 9 grudnia br., „zagłębimy się” w problemy związane ze stawem skroniowo-żuchwowym.  Do wygłoszenia wykładów zaprosiliśmy ekspertów-praktyków z dziedziny fizjoterapii i osteopatii, a także lekarzy  specjalistów: ortodoncji, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz specjalistę neurologopedę. Będziemy gościć fizjoterapeutę, przedstawiciela koncepcji PRI (Postural Restoration Institute) ze Stanów Zjednoczonych

Konferencję zakończą warsztaty, podczas których nasi eksperci podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami dotyczącymi możliwości postępowania fizjoterapeutycznego u dzieci z zaburzeniami  w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych, także w odniesieniu do całego ciała.

Liczymy na konstruktywne i owocne dyskusje oraz nawiązanie nowych kontaktów naukowych i towarzyskich.

Program, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy

Opłata konferencyjna (wpłata w momencie rejestracji) - 280 zł

Opłata konferencyjna dla studentów (wpłata w momencie rejestracji) - 220 zł

Kontakt: forumpraktykow-pediatria@awf.edu.pl